Тренування

Як інтенсивні навантаження погіршують здоров'я: 7 наукових фактів
2 бер
15:22
Помірний режим тренування – найпростіший спосіб підтримати здоров'я та досягнути бажаної фігури. Однак, коли тренування переростають в одержимість, вас чекають неприємні наслідки. Сьогодні поговоримо про це детальніше та вияснимо, які проблеми зі здоров'ям чекають на тих, хто обирає занадто інтенсивні навантаження.
Інтенсив вихідного дня: 12 хвилин вправ, які допоможуть прокачати все тіло в домашніх умовах
14 лют
12:04
Інтервальні високоінтенсивні тренування або просто НІІТ, продовжують завойовувати довіру тренерів та змушують худнути навіть тих, хто давно розчарувався в інших, не менш популярних, видах фізичного навантаження. Сьогодні ви зможете відкрити для себе цей тип тренувань та повторити 12 хвилин в стилі НІІТ.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.