Економія плюс екологія: що варто знати про багаторазові прокладки
Використання багаторазових тканинних прокладок не лише вбереже природу від додаткових відходів, але й ваш гаманець від лишніх витрат.
Чимало жінок зараз переходять на більш альтернативні засоби гігієни. Це зумовлено багатьма факторами. Детальніше про багаторазові прокладки, де можна придбати та як зробити самостійно – розповідає 24 канал.
До теми Якщо з волоссям біда: поради, як відновити густину
Все про багаторазові прокладки
Багаторазові засоби гігієни для жінок виготовляють переважно з натуральних тканин: органічної бавовни, льону чи мериносу. За формою вони схожі на звичайні прокладки, але замість липучок – кнопки, які кріпляться до білизни. У їхньому складі також є спеціальні поглинальні тканини, які вбирають усі виділення. Різняться тканні прототипи й за розмірами та формами: для більш і менш інтенсивних виділень. Для особливо вибагливих покупців пропонують і широку палітру кольорів та принтів.
І найголовніше – термін придатності. Він, очевидно, вас здивує, адже тканинні прокладки, за умови правильного догляду, можна використовувати навіть 3 – 4 роки. Це куди краща альтернатива одноразовим засобам гігієни.
Звичні засоби з мас-маркету, для виготовлення яких використовують ненатуральні матеріали, а обробляють агресивними речовинами, можуть викликати у багатьох жінок роздратування та дискомфорт. У випадку з натуральними відповідниками, ви повинні забути про ці проблеми.
Важливо розуміти, що не обов'язково з першого разу вдасться обрати зручні засоби гігієни: якісь можуть не добре тримати вологу, якісь погано сохнути або ж пратись, якісь будуть некомфортними для тіла. Тут важливо знайти свого виробника та поекспериментувати.
Цікаво Партнерські пологи з мамою: чому краще залишити її за лаштунками
Як користуватись багаторазовою прокладкою
Детальною інструкцією поділилась Анастасія Германова, психологиня та експертка, яка розповідає про статеву освіту у своєму блозі. Спершу розбираємось, яка сторона до тіла, а яка – до білизни. Далі дотримуйтесь послідовності, як зі звичними засобами гігієни. Не забудьте зафіксувати крильця кнопкою.
Після використання тканинний виріб скрутіть та помістіть у спеціальний водонепроникний мішечок, який зазвичай продається у комплекті. На тканині, на відміну від одноразових ненатуральних засобів, виділення засихають, тому неприємного запаху не буде. Перед пранням прокладки варто замочити у холодній воді та спокійно відправляти у пральну машину до іншого одягу.
Для початку ви можете спробувати використовувати багаторазові прокладки вдома, як альтернативу одноразовим засобам.Де можна придбати багаторазові прокладки: українські виробники
До речі, пошити багаторазову прокладку можна власноруч. Як це зробити, розповіла Анастасія Германова у своєму відео.