Партнерські пологи з мамою: чому краще залишити її за лаштунками
Джерело:
Тікток Артура ФедорківаЧимало клінік пропонує взяти зі собою на пологи чоловіка, маму або ж подругу. Але чи варто породіллі зустрічати своє дитя разом з мамою у палаті?
Людина, яка буде поруч із вами у такий складний момент, матиме безпосередній вплив на сам процес народження. Як це працює на практиці та чому маму краще залишити очікувати залаштунками – розповідаємо далі.
Цікаво Що робити, коли дитина тривожиться: 5 кроків, як впоратись самотужки
Чому партнерські пологи з мамою – не найкраща ідея
Багато породіль вважає, що начебто мама зможе, як ніхто інший, зрозуміти та підтримати у такий складний момент, адже сама колись народжувала. Цікавою інформацією про партнерські пологи поділився акушер-гінеколог Рівненського обласного перинатального центру Артур Федорків.
Ви поруч з мамою будете почуватись маленькою дитиною. Маленькою дівчинкою, від якої потрібно забрати біль, забрати страждання. І вам захочеться скинути це на неї.
Поруч з мамою жінки часто падають в істерику зі словами: "я не можу" чи "я не хочу". Матусі породіль перекидають відповідальність на лікаря, що лише ускладнює процес пологів та підвищує напругу. Саме тому куди кращою опорою та підтримкою буде чоловік. Він сильніший, зможе виконувати більше функцій. До того ж зможе допомагати не лише фізично, але й психологічно: підтримати та підбадьорити, що помітно полегшує процес народження.
Важливо розуміти, що мама на пологах виконує функції людини, яка повинна забрати біль, а чоловік – опори. Саме він зможе віднайти ключик до ваших сил, буде мотивувати зібратись, аби на світ з'явилась ваша малеча.
Лікар рекомендує брати на пологи чоловіка / Фото Пологовий будинок 3
А ви знали Спосіб чхання передається генетично, або 6 фактів про ніс, які вас здивують
Чим це корисно для чоловіка
У партнерських пологах є переваги й для самих татусів. Існує думка, що такі батьки краще відчувають своїх дітей, а їхні батьківські інстинкти активуються значно раніше ніж у тих, хто зустрів малюка вже за лаштунками родзалу.
Утриматись від партнерських пологів рекомендують тоді, коли відносини з чоловіком не надто теплі й вимагають реанімації, або ж ваш чоловік надмірно вразливий. Акушер-гінеколог пояснює, що більшість молодих татусів самі хочуть бути присутніми під час пологів і їм не варто у цьому відмовляти. А після такої події, пережитої разом, чоловік почне вас ще більше цінувати та любити.