Пляму від сухої трави видалити набагато важче, ніж від свіжої трави. Пляма від трави в основному складається з хлорофілу рослини, тож перед нами стоїть завдання позбутися забарвлючої плями. На думку багатьох, саме плям від фарб позбутися найскладніше, а трава сильно фарбує волокна тканини.

До теми За першим разом і без зайвих зусиль: як відіпрати білі шкарпетки

Про те, як відіпрати білі шкарпетки розповіла експертка з домогосподарства Мері Марлоу Леверетт.

Що потрібно для виведення плями від трави

  • Засіб для виведення плям;
  • Пральний порошок;
  • Кисневий відбілювач.

Нанесіть засіб для виведення плям

Якнайшвидше обробіть забруднене місце засобом для виведення плям. Якщо у вас немає засобу для виведення плям, нанесіть на пляму трохи прального порошку.

Обробіть забруднену область

Акуратно нанесіть засіб для виведення плям або миючий засіб пальцями або щіткою з м'якою щетиною. Залиште засіб на плямі на 15 хвилин, перш ніж кинути одяг у пральну машину.


Пляму від трави можна легко відіпрати / Фото Pinterest

Перевірте область плями

Якщо пляма на одязі ще є, не кидайте її прати, а спробуйте скористатися додатковим методом для видалення плям.

Приготуйте розчин для замочування

Змішайте розчин теплої води та кисневого відбілювача для всіх тканин, дотримуючись вказівок на етикетці. Повністю занурте одяг у воду і дайте йому просочитися від однієї до восьми годин. Тоді поперіть, як завжди.

Втім ви також можете скористатися інструкцією, тож, ймовірно, вам доведеться чекати на результат ще менше часу. Часом пляма з використанням кисневого відбілювача зникає за 15 хвилин.

Оцет для видалення плями

Також ви можете скористатися ще одним простим способом для видалення плями з трави. Змішайте оцет із водою у співвідношенні 1:1, нанесіть на пляму, залиште на 30 хвилин, потім промийте холодною водою.