Часто спроби заснути вночі є доволі неприємними. Окрім того, безсоння шкодить нашому здоров’ю. З’ясувалося, що заснути можна швидко і безболісно, якщо перед сном випити чашку ромашкового чаю.

Дивіться також Чашка кави може принести більше шкоди, ніж користі: все про побічні ефекти кофеїну

Ромашковий чай

Про розслабляючий чай з ромашки чули всі, але часто ми забуваємо про нього, хоча важливо зробити вживання чаю перед сном – корисною звичкою. Ромашковий чай подарує вам відчуття спокою та допоможе заснути.

"Ромашковий чай – популярний напій, що сприяє спокійному сну через його заспокійливу дію", – зазначає дієтологиня Крутика Нанаваті.


Ромашковий чай допоможе заснути / Фото з Вікіпедії

Вона зазначає, що цей трав'яний напій містить особливий антиоксидант під назвою апігенін, який розслаблює тіло і мозок. Апігенін взаємодіє з певними рецепторами мозку, викликаючи почуття розслаблення та зменшуючи безсоння.

Щоб добре спати – заваріть чашку ромашкового чаю приблизно за 1 годину до сну. Додайте ще до здорової звички перед сном медитацію та обмежте користування гаджетами. І хоча ромашковий чай не може вирішити всі ваші проблеми зі сном і не є панацеєю від безсоння, втім він може допомогти вам розслабитися перед сном.