Збалансоване, багате на білок щоденне меню життєво важливе для здорового росту волосся, а часте вживання оброблених продуктів з високим вмістом цукру і рафінованих вуглеводів може з часом лише погіршити стан вашого волосся.

Читайте також Ось як швидко позбутися здуття живота: надійний спосіб для жінок

Доктор медичних наук та дерматолог Йорама Харта, а також експерт з волосся і косметологиня Ганіма Абдулла розповіли, як випічка та інші солодкі продукти можуть призвести до витончення волосся.

Йорама Харта зазначає, що солодощі не сприяють хорошому здоров’ю загалом, а регулярне його вживання може призвести до випадіння та потоншення волосся.

Вживання надлишкової кількості цукру та рафінованих вуглеводів може по-різному зашкодити відновленню росту волосся. Доведено, що солодка їжа та рафіновані вуглеводи підсилюють запалення, що ще більше посилює випадання волосся,
– зазначив лікар.

Підвищення рівня інсуліну, викликане вживанням надмірної кількості солодкої їжі може пошкодити кровоносні судини, які зменшать кількість кисню та мікроелементів, що потрапляють у волосяні фолікули.

Лікар просить уникати продуктів, які містять консерванти, штучні ароматизатори та харчові барвники. Вони збільшують кількість вільних радикалів у нашій шкірі голови, викликаючи ще більше пошкодження волосяних фолікулів.

Кращі продукти та поживні речовини для зміцнення волосся

Якщо ви хочете, аби ваше волосся росло сильним та не було ламким, вам треба включити в раціон синтез кератину.

"Мої три варіанти для підвищення синтезу кератину – це яйця, лосось і печінка", – зазначила Ганіма Абдулла.

Ці продукти багаті на біотин і білок. Саме вони збільшують шанси на зміцнення волосся і нігтів. Лікарка також закликає їсти більше продуктів, багатих на білок, таких як йогурт, м'ясо, курка, яловичина, бобові та горіхи.