Грейпфрут є багатим джерелом вітаміну С. Половина середнього грейпфрута може забезпечити 50% добової добової дози вітаміну С. Вітамін С допомагає у синтезі колагену. Колаген - це незамінний білок, який підтримує здоров'я вашої шкіри.

Читайте також Частіше їжте чорнослив: він здивує своєю користю

Вітамін С діє як сильний антиоксидант в організмі людини. Антиоксиданти відіграють велику роль у нейтралізації впливу вільних радикалів на організм та боротьбі із запаленнями.

Обмежує вплив ультрафіолетових променів

Грейпфрут може допомогти захистити вашу шкіру від пошкоджень, викликаних ультрафіолетовими сонячними променями. Вільні радикали у вашому організмі відповідальні за пошкодження шкіри.

Антиоксидантна активність вітаміну С діє проти цих вільних радикалів та обмежує їх вплив на клітини шкіри. Вітамін С також допомагає підвищити шанси на виживання клітин після дії ультрафіолетових променів.

Зменшує утворення зморшок

У кожної людини відбувається з віком природне старіння, і цей процес не уникнути. Шкіра втрачає еластичність, що призводить до появи зморшок та сухості.

Вітамін С у грейпфрутах може посилити синтез білка колагену та допомогти відновити будь-які пошкодження шкіри.

Зберігає шкіру зволоженою

Майже 90% грейпфрута складається із води. Такий високий вміст води може бути корисним для вашої шкіри. Аскорбілфосфат магнію (похідне вітаміну С), сприяє зволоженню шкіри. Зволожена шкіра не виглядає сухою і тьмяною, а також зберігає еластичність.


Грейпфрут є корисним для нашої шкіри / Фото з Pexels

Допомагає залікувати рани

Вітамін С у грейпфруті може сприяти загоєнню ран. Це відбувається через синтез колагену, який підтримує вітамін С.

Допомагає зменшити пігментацію

Грейпфрут може бути ефективним засобом зменшення пігментації шкіри. Вітамін С, що міститься в ньому, може діяти як депігментуючий агент. Ця поживна речовина зменшує утворення меланіну, природного пігменту шкіри, який може зробити шкіру, волосся та очі темнішими.

Антиоксидантна дія бета-каротину в грейпфруті допомагає висвітлити шкіру. Кислота, що міститься в грейпфруті – є елементом хімічного відлущування, робить шкіру яскравішою і вирівнює її тон.

Зменшує запалення

Вітамін С у грейпфруті діє як протизапальний засіб. Це може допомогти зменшити запалення при деяких захворюваннях шкіри, включаючи розацеа та прищі.