Олія розмарину добре відрощує волосся у людей з андрогенетичною алопецією, яка є поширеною формою випадання волосся. Ця трава може також захистити волосся від сонця, забруднення та інших елементів навколишнього середовища, як зазначається в статті Insider.

Читайте також 5 способів позбутися посіченого волосся: ось що вам треба робити

Згідно з дослідженням 2015 року, опублікованим в PubMed NIH, масло розмарину схоже на ефективність міноксидилу, також відомого як Rogaine, який використовують для відновлення росту волосся у чоловіків з андрогенетичною алопецією. Після кількох місяців використання олії розмарину шкіра голови стане менше свербіти. У цьому невеликому дослідженні участь брали лише чоловіки.

Олія розмарину також може допомогти проти лупи та передчасного посивіння. Дерматолог Шілпі Катерпал радить втирати масло розмарину в шкіру голови, залишати його на ніч, а потім змивати. Намагайтеся робити це двічі-тричі на тиждень.


Олія розмарину допомагає відростити волосся / Фото з Pexels

Вона також зазначає, що потрібно всього кілька крапель олії розмарину, і що основну увагу слід приділяти шкірі голови, а не волоссю, яке через олію розмарину може виглядати жирним.

За словами дерматологині, для помітного результату вам знадобиться витратити на маніпуляції з олією розмарина шість місяців.

Також користь від олії розмарину розлетілася тік током. У соціальній мережі люди рекламували властивості олії, а відео з хештегом #rosemaryoil переглянули понад 2 мільярди разів.