Фахівці стверджують, що здатність людини до спалювання жиру залежить від спадковості, повідомляє Pohjalainen.

До теми: Як харчування впливає на тиск і які продукти його підіймають

Перш ніж прийти до такого висновку, дослідники впродовж 3 років слідкували за 23 парами чоловіків-близнюків. Варто зазначити, що 9 пар мали різну фізичну активність впродовж усього експерименту.

Зв'язок між спадковістю та спалюванням жиру вивчали у стані спокою та на велотренажері. Результати дослідження показали, що близнюки з однієї родини однаково спалювали жир як і у стані спокою, так і під час тренувань.

Здатність до окислення жиру не залежить від будови тіла. Будова тіла відноситься до кількості жиру в організмі й кількості м'язової тканини. Дивним було те, що в організмах близнюків, які займалися спортом з різним ступенем інтенсивності, не було виявлено відмінностей в спалюванні жиру в стані спокою і при навантаженнях,
– розповів автор дослідження Ярі Карппінен.

Тепер основною метою фінських вчених є з'ясувати, чи є важливим фактором метаболічного здоров 'я здатність до спалювання жирів та чи здатні легкі фізичні навантаження зробити окислення жирів ефективнішими.

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.