Волоські горіхи є найпопулярнішими серед усіх. Їх часто додають в салати чи печуть з додаванням горіхів солодощі. Загалом користі в них є чимало, втім якщо переїсти цих горіхів, то вони можуть мати для нас не зовсім приємні наслідки. Вживайте всього лише 7 горіхів на день для оптимального здоров’я та гарного самопочуття.

Читайте також Ось як потрібно зберігати сир: ви робили це неправильно

Про побічні ефекти волоських горіхів розповіла лікарка Гіта Дхарматті з 20-річним досвідом роботи.

Можуть викликати проблеми з травленням

При надмірному вживанні клітковина в горіхах може спричинити проблеми зі шлунково-кишковим трактом. І хоча горіхи допомагають у лікуванні проблем із травленням, інколи вони можуть посилити проблему.

Побічні проблеми з боку травлення включають запор, здуття живота, гази, біль у животі, блювання або діарею.


Волоські горіхи мають побічні ефекти / Фото Pexels

Можуть викликати алергію

Алергія на горіхи трапляється часто. Симптоми включають нудоту, задишку, утруднення ковтання, свербіж у роті, горлі або очах, головний біль та закладеність носа.

Можуть призвести до збільшення ваги

Волоські горіхи мають хороше джерело клітковини, тож допомагають худнути, але разом з цим вони дуже калорійні. Надмірне їхнє вживання призведе до збільшення кількості калорій, що в результаті й збільшить вашу вагу.

Можуть викликати задуху в дітей

Майже всі горіхи дітям важко прокусити та безпечно проковтнути, тож вони можуть застрягнути в дихальних шляхах. Волоські горіхи порівняно більші за інші, тож становлять ще більший ризик.

Якщо вашій дитині менше 7 років, не давайте їй волоські горіхи, оскільки вона ризикує подавитися.