Стрес може принести користь: дізнайтесь, як правильно діяти

5 жовтня 2022, 21:39
Читать новость на русском

Джерело:

ukrhealth

Всі ми при перших проявах стресу намагаємось якомога швидше ліквідувати негативні симптоми, які шкодять нашому здоров'ю. Проте тривожні відчуття можна обернути собі на користь.

Так вважає професорка психології та нейронаук з нью-йоркського університету Трейсі Денніс-Тіварі. Вона поділилась чудовою ідеєю, яку варто всім взяти на озброєння.

Цікаво Замість розвитку – нові проблеми: цей пристрій негативно впливає на психіку

Як обернути стрес собі на користь

Психологиня запевняє, що правильний підхід до боротьби з негативними та тривожними емоціями може покращити вам життя. Стан тривоги для багатьох характеризується особливим припливом енергії, загостренням уваги, покращенням комунікативних здібностей, що легко можна обернути собі на користь.

Всі ці симптоми можуть стати чудовими супутниками у досягненні нових цілей. Стресові ситуації змушують нас мобілізуватись, ставати наполегливими, що допомагає легше долати перешкоди, а часом і спонукає до творчості. Тому не варто відкидати спонтанні ідеї, які приходять нібито невчасно, а скоріше братись до реалізації.


Спрямуйте тривогу у сторону розвитку / Фото Pexels

Низка досліджень доводить, що тривожні люди більше схильні до соціалізації та побудови нових соціальних зв'ззків. До того ж спілкування – найкращий спосіб боротьби зі стресом.

Під тиском тривоги мозок починає працювати на повну, це звісно виснажливе почуття, але замість обдумування тригерних ситуацій, ви можете знайти відповіді на питання, які давно вас турбували. А налагодження ваших справ та новий досвід точно потягнуть за собою очікуваний спокій.

Унікальний підхід у лікуванні різних захворювань, що працює вже понад 85 років. Більше дізнайтесь тут.

Головна помилка, якої припускаються чи не усі, – це ставлення до стресу, як до хвороби, якої треба якомога швидше позбутись. Насправді ж прекрасними ліками стане прийняття цього стану та спроби його використти собі на користь. Тож тривога для вас повинна стати сигналом до дії. А спроби її приглушити бдуть лише тимчасовими, емоції з часом повернуться, тож треба вміти давати собі з ними раду.