Мабуть, кожна людина, купуючи ліки, передусім звертає увагу на список протипоказань. І це поширена практика, адже хочеться, щоб препарати допомагали здоров'ю, а не створювали зайві проблеми та викликали нові негативні реакції організму.

Цікаво Що таке віруси і як від них захиститись: актуальні поради в сезон ГРВІ

"Як вирішити цю проблему?" – цим питанням почали активно займатись ще в 1936 році у Берліні. Тоді німецький лікар Ганс-Генріх Реккевег, натхненний новаторськими ідеями, після тривалих досліджень винайшов препарати з природним складом.

Його підхід був унікальним: Ганс-Генріх Реккевег зосередився саме на активації в організмі механізмів саморегуляції та розробив натуральні препарати, які допомагали цьому. Природні компоненти позитивно впливали на стан здоров'я в цілому: підвищували імунітет, фізичну і соціальну адаптації, а також мали профілактичну дію.

Ганс-Генріх Реккевег не хотів задовольнятися вже наявними методами лікування, тому значну частину свого життя присвятив дослідженням механізмів роботи натуральних препаратів, відкриваючи все нові можливості. Мабуть, сам того не підозрюючи, німецький медик створив ліки, які й досі мають популярність у всьому світі.

Історія Heel почалась із праці Ганса-Генріха Реккевега

Те, що починалося з прогресивної ідеї Ганса-Генріха Реккевега, переросло у глобальну фармацевтичну компанію Heel.

Цікаво, що навіть у назві бренд заклав натяк на свою філософію: словосполучення Herba est ex luce, з перших літер якого і формується абревіатура Heel, у перекладі з латинської означає "рослина, що черпає силу від сонячного світла". Тож упродовж 85 років компанія створює ліки на основі компонентів природного походження, які активують і використовують можливості людського тіла для одужання.

Лише в перші роки існування бренд презентував 28 препаратів, серед яких були Traumeel, Engystol, а також Gripp-Heel, Angin-Heel, Klimakt-Heel. А далі дослідники компанії зосередилися на нових рецептурах і викликах. Відтак асортимент препаратів щорічно тільки зростав, а технології виробництва невпинно удосконалювались. Саме завдяки цьому Heel залишається лідером ринку й постачає лише якісні та безпечні препарати у понад 50 країн світу.

Heel виготовляє якісні лікарські засоби / Фото Heel

Тож Heel – бренд, перевірений часом

За час свого існування Heel своєю продукцією довела, що у кожній упаковці – сертифікована німецька якість, підкріплена понад 80-річним досвідом виробництва. Препарати з позначкою "Made in Germany" виробляють в Баден-Бадені. Для споживачів – це гарантія якості, а для виробників – зобов'язання, підкріплені сертифікованим виробничим процесом найвищого рівня та з урахуванням усіх стандартів.

Тому кожен етап проходить під пильним контролем: від збирання рослин до кінцевої доставки готової продукції. У підсумку споживач отримує засіб, перевірений тисячами досліджень.

Ми проводимо клінічні дослідження, щоб підтвердити ефективність і безпеку наших фармацевтичних препаратів, та доклінічні дослідження, щоб детально дослідити механізм дії наших ліків. Ми задовольняємо наші дослідницькі амбіції за допомогою новаторських технологій, глобальної мережі провідних вчених, дотримуючись принципів доказової медицини,
– діляться у Heel.

Компанія гарантує якість своєї продукції / Фото Heel

Компанія гарантує ефективні ліки з максимальною дієвістю та мінімальним шкідливим впливом. Адже виробники протягом багатьох років працювали над створенням універсальних препаратів, які виготовлені з натуральних компонентів.

І їм це вдалося! З Heel турбота про себе та своє здоров'я доступна кожному уже 85 років. Адже німецький бренд – це якість, перевірена часом.