Жирова тканина є у всіх, а целюліт притаманний більшості дорослих жінок, тож лякатися і соромитися його не варто. Проте якщо ви хочете зробити ямки на шкірі менш помітними, ви можете дещо змінити свою дієту.

Цікаво Кому не можна їсти редиску: відповідь здивує

Їжте лохину

Будь-які фрукти та овочі будуть корисними, якщо ви прагнете скинути кілька зайвих кілограмів, проте лохина може здивувати вас своїм неймовірним впливом на шкіру.

Окрім того, впливає споживання цієї ягоди й на зниження ризику хронічних захворювань, зокрема надто високого кров'яного тиску.

Сочевиця

Якщо ви думаєте, як обрати корисний і поживний гарнір, подумайте про те, щоб купити більше сочевиці. Також допомогти покращити стан шкіри можуть й інші бобові, наприклад, нут та квасоля, адже всі ці продукти є чудовим джерелом клітковини.


Сочевиця дуже корисна для схуднення / Фото Pexels​

Дослідження також показали, що люди, які регулярно вживають бобові, більш схильні до того, щоб втрачати вагу.

Груші

Груші вважаються надзвичайно корисними недарма. Ці фрукти є одними з найбільш волокнистих продуктів, що ви зможете знайти в крамниці, адже на один плід припадає приблизно 6 грамів клітковини.

Така велика кількість речовини допоможе відчути ситість, з'ївши зовсім небагато солодких фруктів, а це зрештою призведе до втрати зайвої ваги.

Авокадо

Вам може здатися, що авокадо – дуже калорійний продукт, тож варто його уникати, проте це не так. Насправді авокадо може навіть стимулювати втрату ваги та покращення шкіри.