Що купити на випадок блекауту: список продуктів та поради щодо зберігання

20 грудня 2022, 16:47
Читать новость на русском

Джерело:

НВ

Цьогоріч зима в Україні буде точно непередбачуваною та складно, тож окрім різдвяних приготувань, варто подбати і про правильне продуктове наповнення на випадок повного відключення світла, газу та води.

Під час покупки продуктів на випадок критичних відключень, варто звертати увагу на термін придатності, умови зберігання та інші нюанси, про які ми розкажемо далі.

Цікаво Про що свідчить запалення: причини та способи лікування

Що купити на випадок блекауту

Продукти, які ми зазвичай тримаємо у холодильнику, псуються не одразу після відключення світла. Ще якийсь час вони можуть простояти на полиці у холоді, а як його зберегти надовше, ми розповідали тут. Тож боятись покупок фруктів, овочів чи сирів не варто, просто їжте їх насамперед. Вони також можуть гарно зберігатись і при кімнатній температурі разом з хлібом протягом кількох днів.

Чудовим джерелом необхідної клітковини та вітамінів стануть яблука, авокадо, цитрусові, морква, селера, огірки, виноград, квасоля, перець і помідори. Головна перевага полягає не лише у користі та поживній цінності, але й у тому, що продукти не потребують приготування, а вживати їх можна у сирому вигляді.

Не забудьте про каші, наприклад, вівсяні пластівці, які можна приготувати, маючи лише кип'яток або замочуючи у воді на ніч. Арахісові пасти, сухофрукти та горіхи завжди будуть гарним перекусом, який варто тримати на полиці.


Не бійтесь фруктів та овочів / Фото Pexels

Традиційний підхід до лікування не завжди спрацьовує? Розповідаємо, як можна замінити протокольну терапію на індивідуальний біорегуляційний підхід.

Як ще підготуватись

  • Подбайте про запаси питної води та дізнайтесь про розташування бюветних комплексів поблизу.
  • Придбайте продукти, які мають тривалий термін зберігання і не вимогливі до температур: консерви, бублики, печиво, сирокопчені ковбаси, ультрапастеризоване молоко та інше.
  • Приготуйте термосумки та під час вимкнення світла відкривайте холодильник вкрай рідко, щоб зберегти якомога більше холоду всередині.
  • Стежте за температурою за вікном і користуйтесь зимовою прохолодою: зберігати продукти можна на балконі, якщо за вікном +4°С і менше.
  • Готуйте їжу під час вимкнень світла, яку можна зберігати в термосах.