Комбінації деяких продуктів з молоком можуть викликати негативну реакцію нашого організму.

Читайте також Не сідайте на цю дієту, щоб не відчувати запаморочення і постійну втому

Риба + молоко

Молоко має охолоджувальний ефект, а риба – зігрівальний. Ця комбінація створює дисбаланс, який може призвести до неприємних змін в організмі.

Ніколи не їжте рибу і всі види м'яса з молоком, тому що це може призвести до проблем із травленням і навіть до важкості,
– розповів лікар Прітам Мун з Мумбаї.

Банани + молоко

Навіть, якщо ви раніше змішували банани з молоком для свого смузі, то варто обмежити споживання цих продуктів.

"Поєднання молока і банана важке для нашого організму, його перетравлення займає багато часу, а ваш організм швидко відчує втому", – зазначив лікар.

Ці два поживні продукти безпечно вживати окремо як частину здорової та збалансованої дієти.


Банан з молоком краще вживати окремо / Фото з Pexels

Диня + молоко

Молоко з великою кількістю фруктів може бути шкідливим та не дуже добре позначитися на вашому здоров'ї. Молоко має тенденцію діяти як проносне, а диня має сечогінні властивості. Їхнє поєднання може призвести до проблем із травленням і накопичення токсинів, що своєю чергою може призвести до нудоти і блювоти.

Редиска + молоко

Згідно з Аювердою не можна після вживання редиски пити молоко, оскільки це несумісна харчова комбінація. Ці два продукти можуть дуже сильно завадити процеду травлення. Лікар радить вживати молоко не менше, ніж за дві години після того, як ви з’їсте редиску.

Аюрведа – це стародавня система традиційної медицини, що походить з Південної Азії та нині практикується і в інших районах світу як альтернативна медицина.

Цитрусові + молоко

Кислі цитрусові фрукти не можна вживати з молоко. Це спричинить газоутворення, печію та неприємно позначиться на вашому здоров’ї. В окремих випадках це може спричинити закладеність носа, застуду, кашель, висип та алергію.