Утримайтеся від манго при травних розладах та діареї (проносний ефект від плоду лише посилить проблему), захворюваннях підшлункової залози (панкреатит), гострому запаленні шлунка (гастрит) чи печінки (гепатит).

До слова Кому не можна їсти журавлину: яку небезпеку таїть популярна ягода

Манго не рекомендовано поєднувати з алкогогем. М’якоть плодів ускладнює виведення етилового спирту з організму, тому його не слід поєднувати зі спиртними напоями.

Якщо вживати фрукт у великих кількостях – може статися розлад шлунку. Ви отримаєте біль у животі, злуття і пронос. Медики радять вживати лише одне манго на день.


Кілька причин, чому манго може бути шкідливим / Фото з Todo Wafi

Батькам варто звернути увагу на те, що фрукт не варто давати дітям до 3 років. І хоч цей фрукт м’який, малюкам він зовсім не рекомендований у такому маленькому віці.

Що цікаво, фрукт може принести шкоду людям, у яких хронічна подагра. Також манго може завдати шкоди, якщо з’сти його недостглим. Тоді фрукт може викликати подразнення шлунка та дихальних шляхів.

Людям з діабетом та зайвою вагою (в тому числі ожирінням) слід відмовитися від висушених плодів. В іншому випадку, ви зіткнетеся з різкими стрибками цукру.