Втім сало містить в собі жиророзчинні вітаміни – А, Е, Д та К та мікроелементи – мідь і залізо. Вживання сала у невеликій кількості може бути корисним для нашого здоров’я. Важливо, щоб сало було сирим чи промороженим. Копчене та смажене сало не принесе користі.

Читайте також Кабачок має один серйозний побічний ефект, про який ви не знали

Дієтологиня радить вживати до 30 грамів сала в день, однак не кожного дня. Сало містить насичені жири, яких повинно бути в раціоні не більше 10% від денної норми калорій які ми споживаєм. Аліна Іванова радить їсти сало двічі на тиждень, щоб не хвилюватися за своє здоров’я.

Споживаючи 30 грамів сала на день, в організм людини потрапляє 30 міліграмів холестерину. Для людей з нормальним здоров’ям допустимою денною дозою холестерину є 300 міліграмів, а для тих, хто пережив інфаркт або інсульт – до 200 міліграмів.

Їжте сало зранку або в обід. У цей час наш орнанізм отримує не лише корисні речовини, але й потужне енергетичне підживлення.

Зверніть увагу, сало не варто додавати до свого раціону, якщо у вас є проблеми з нирками чи серцем. Також від продукту варто відмовитися тим, в кого хвора печінка, гостра фаза панкреатиту чи холециститу.