Втім, якщо докласти додаткових зусиль, то ввечері можна легше заснути. Про нічні звички, які можна використовувати для покращення сну людям, яким понад 50 років, розповів лікар Кріс Вінтер.

Читайте також Які сніданки є зранку шкідливими: ви маєте про це знати

Він зазначив, що дотримування постійного графіка сну, розслаблення перед сном і медитоція допоможуть швидше заснути.

Дотримуйтесь графіку сну

Для хорошого нічного сну важливо постійно дотримуватися графіку. Постарайтеся лягати спати і вставати щодня в один і той же час.

"Це допоможе вам максимізувати глибокий сон, що, у свою чергу, максимізує секрецію гормону росту, який зберігає вашу молодість", – зазначив лікар Кріс Вінтер.

Постарайтеся не спати вдень, щоб компанчувати перерваний сон вночі, оскільки це призведе до того, що засинати ночами буде все важче.


Поради, як заснути старшим людям / Фото Pexels

Розслаблення перед сном

Якщо у вас перед сном буде багато думок, особливо негативних, заснути буде важко. Саме тому варто додати перед сном у своє життя більше радісних та розслабляючих занять.

Це може бути йога, прийом теплого душу, читання приємних книг, прослуховування спокійної музики чи навіть звуків природи. Все це допоможе мозку переключитися з негативних думок та заспокоїтися.

Лікар радить виключити зі свого нічного раціону снодійне або алкоголь і натомість починати свій день із фізичних вправ.

Медитуйте в ліжку

Медитація – це одне з найрозслабляючих занять. Ви можете медитувати навіть в ліжку, коли не можете заснути.

"Насолода спокійним, тихим часом, проведеним під ковдрою, допоможе вам розслабитися настільки, щоб заснути", – додав лікар.