Біорегуляційний підхід до лікування не просто вартий уваги як новація. Він також заповнює прогалини в медицині й тим самим покращує результати лікування пацієнтів.

Актуально Що відбувається в організмі під час запалення: цікаві факти та корисні поради

Що таке біорегуляційний підхід

Термін біорегуляційний підхід походить від латинських слів "біо" і "регулювати", тобто "коректую, регулюю діяльність живої біологічної системи".

Біорегуляційний підхід передбачає лікування організму як цілісної системи, де всі процеси пов'язані між собою. Тим часом багато інших методів розглядають організм як окремо взяті органи.

Біорегуляційний підхід дозволяє людині відновити власні захисні сили. Водночас він не відкидає традиційного підходу.

Спеціалісти досліджують організм як цілу систему / Фото Unsplash

Які особливості біорегуляційного підходу

Щоб краще розібратися в цьому питанні, слід зрозуміти перебіг захворювання в організмі. Уявімо хворобу у вигляді "дерева патології":

  • гілки дерева – це клінічні симптоми захворювання, тобто прояв хвороби;
  • коріння дерева – це захисна реакція організму на певне втручання ззовні.

Якщо в організмі погано працюють регуляторні системи або шкідливий чинник діє довго, то захисні реакції починають виснажуватись. Це і спричиняє хворобу.

Організм виснажений під час хвороби / Фото Unsplash

Головною метою біорегуляційного підходу є відновлення стабільної роботи регуляторних систем. Завдяки цьому організм зможе ефективніше боротися із зовнішніми шкідливими чинниками. Тобто хворобу можна "попередити" й не дозволити їй розвиватися.

Коренева система дерева у цьому випадку є регуляторною системою, яку можна "підживити" саме за допомогою біорегуляційного підходу. Тоді і покращиться загальний стан "гілок".

Якщо коротко, то біорегуляційний підхід:

  • відновлює авторегуляцію;
  • покращує загальний стан організму;
  • не допускає виникнення захворювання через активізацію власних захисних сил організму.

Біорегуляційний підхід покращує стан організму / Фото Unsplash

Якими препаратами лікують пацієнтів

Біорегуляційний підхід передбачає використання багатокомпонентних препаратів, що впливають на організм як на єдину систему. Зокрема, сучасних медикаментів, що містять дуже малі дози натуральних компонентів рослинного, мінерального та тваринного походження. Вони характеризуються комплексним характером лікувальної дії.

Так, фахівці регуляційної медицини в усьому світі вже широко застосовують препарати на основі компонентів природного походження, наприклад, від компанії Heel. Вони розроблені відповідно до принципів гомотоксикології та мають максимальну дієвість з мінімальним шкідливим впливом.

Для зручності прийому препарати виготовляють у сучасних лікарських формах: розчини для ін'єкцій, таблетки, краплі, мазі, гелі, спреї, супозиторії тощо. Застосовують їх не лише в біорегуляційній медицині, але й у системній.

Препарати компанії Heel застосовують у всьому світі / Фото Unsplash

Наразі препарати бренду Heel оцінили в понад 50 країнах світу. Відтак мільйони медиків, фармацевтів та пацієнтів вже обирають ліки з сертифікованою німецькою якістю. Доступні вони й в Україні.

Будьте відповідальними за своє здоров'я та здоров'я своїх близьких!