Якщо ви вважаєте, що вино корисне для вас, насправді це не так. Річ у тому, що ризики від розпиття алкоголю навіть у невеликих та помірних кількостях серйозно переважають будь-яку потенційну користь. Про основні причини відмовитися від вживання вина розповіла зареєстрована дієтологиня Джулі Аптон.

Цікаво Пізнє вкладання спати може спричинити смертельну хворобу

Ви схуднете

Вино – це буквально потрійна загроза для вашої фігури та ваги, адже всього у одній склянці цього напою може бути від 115 до 125 калорій. Окрім того, вино підвищує ваш апетит, та – сюрприз – послаблює силу волі. В сумі це призводить до того, що ви вживаєте чимало некорисної їжі і можете пожалкувати про це пізніше.

Окрім того, алкоголь також порушує роботу гормонів голоду в організмі та робить вас голодними та менш ситими навіть після вживання їжі.


Вино може сприяти набору зайвої ваги / Фото Pexels

Ви зменшите ризики раку

Згідно з даними ВООЗ, алкоголь є потужним канцерогеном, тож він може спричинити рак, адже розпадається в організмі з утворенням сполуки, яка може нашкодити вашій ДНК.

Загалом вживання алкоголю може збільшити ризик захворювання на сім видів раку, зокрема на рак ротової порожними, печінки, гортані, прямої кишки та молочної залози. Ризики виникнення цих захворювань може підвищити навіть невелика кількість алкоголю.

Ви покращите здоров'я серця

Червоне вино часто називають корисним для серця напоєм, проте це також міф. Більшість досліджень свідчать про те, що люди, які не вживають алкоголь і вино зокрема, мають ще нижчі ризики захворювання на хвороби серця.

Окрім того, скоріш за все, раніше дослідники переоцінили користь вина для здоров'я, і насправді існує чимало інших факторів, які також впливають на серце, зокрема і спосіб життя та генетика.

І вино найчастіше вживають люди, які мають більший дохід та харчуються здоровіше, а також більше займаються спортом. Саме це може бути причиною від початку неправильних висновків дослідження.