У випадку з порошком більше не означає краще. Тож якщо у вас під час прання закрадаються думки додати ще трохи засобу, цей матеріал саме для вас.

Дізнавайтесь Негайно заберіть ці предмети з ванної кімнати

Скільки мийного засобу потрібно для прання

Правильна кількість на одне завантаження – дві столові ложки порошку. Проте ця цифра може змінюватись, наприклад, через воду. Якщо вона м'яка, можна давати менше засобу, а якщо тверда – три або чотири столові ложки. Для ручного прання однієї речі достатньо однієї столової ложки.

Водночас, на думку експертів, використання більшої кількості прального порошку, ніж необхідно, може спричинити появу плям і запахів на одязі чи пошкодити саму машинку (їй буде складніше видалити зайву піну, яка залишиться в апараті). Липкий, мильний чи жорсткий одяг – ознаки того, що використано забагато мийного засобу.


Будьте обережні з порошком під час прання / Фото Pexels

Якщо ж ви додаєте недостатньо порошку, то речі після прання просто не будуть випрані повністю – помітні ознаки забруднення, жирні чи шорсткі на дотик.

Читайте також Чим можна замінити порошок для прання

Нагадування, як підвищити ефективність прання

  • делікатний одяг помістіть у пральний мішок, щоб не пошкодити;
  • оберіть бажане налаштування. Якщо обираєте попереднє прання, додайте ще 100 мілілітрів мийного засобу;
  • виберіть правильну дозу прального порошку й засипте у відповідне відділення;
  • якщо користуєтесь рідким мийним засобом, залийте його у висувний ящик або помістіть у барабан всередині кульки-дозатора;
  • у разі використання капсул кладіть їх трішки ближче до задньої стінки барабана.