Ваш бюстгальтер постійно прилягає до вашої шкіри, і так тканина вбирає увесь піт, бруд та бактерії, які є на вашому тілі. Тож носіння чистих бра буде не тільки корисною для вашого здоров'я, але й підвищить відчуття комфорту та впевненості протягом дня.

Цікаво Ви неправильно чистили вуха: ось як це потрібно робити

Як часто треба прати бюстгальтер

Не існує досліджень щодо того, як часто потрібно прати цей елемент білизни, проте дерматологи дають слушні рекомендації, яких ви можете дослухатися. І робити це потрібно точно частіше, ніж раз на тиждень.

Як дерматологиня і експертка із догляду за шкірою, я б рекомендувала прати бюстгальтери після кожного носіння, щоб підтримувати належну гігієну та здоров’я шкіри,
– поділилася докторка Кемунто Макая.

Втім, частота прання може залежати від деяких додаткових факторів, та все ж варто це робити не рідше, ніж через кожні 2 – 4 носіння. Та якщо ви дуже багато рухаєтеся, або носите бюстгальтер у літні спекотні місяці, вам доведеться прати його частіше.

Як правильно прати бюстгальтер

Перше, що вам потрібно зробити – це ознайомитися з інструкціями, вказаними на етикетці виробу і дотримуватися їх. Найкращим способом привести цей одяг до ладу буде прати його вручну, використовуючи м'який мийний засіб. Також варто прати бра у прохолодній воді, особливо якщо вони мають підкладку.


Прати бюстгальтери краще вручну / Фото Pexels​

Якщо ж ви плануєте використовувати пральну машину, спершу помістіть бюстгальтер у сітчастий мішок для білизни, щоб він зберіг форму і не пошкодився під час прання. Також експерти радять пропускати бюстгальтери через додатковий цикл прання, щоб переконатися, що на них не залишилося залишків мийного засобу.

Та що ж відбудеться, якщо ви не пратимете свою білизну досить часто? Це може призвести до появи бактерій та грибків, а вони можуть спричинити такі інфекційні захворювання, як фолікуліт чи кандинозну попрілість. А через вологий від поту бюстгальтер ви можете відчути натирання чи висипи вугрів через накопичені бактерії та бруд.