Приймати душ – це важлива частина дня кожної людини, та ви можете навіть не замислюватися про те, що виконуєте цей звичний процес неправильно. Тож доктор Скотт Уокер розповів, які речі у вашій ванній можуть негативно впливати на ваше здоров'я.

Цікаво Ця найгірша звичка зі сну може призвести до передчасного старіння

Що не варто використовувати в душі

Скотт Уокер у своєму TikTok показав своїм підписниками душову кімнату, яка в нього вдома та розповів, чим він користується, а яких речей у його ванній не знайти.

Перше, від чого вам варто відмовитися – це мочалка. Ви і не уявляєте, скільки бактерій та грибків може бути на тканині, якщо ви залишаєте її мокрою у душі. Тож якщо ви хочете ефективно відчистити тіло, вам для цього цілком буде достатньо гелю для душу та своїх рук – адже вони у вас чисті.

А мочалку краще викинути, адже від неї ви можете отримати не тільки чисте тіло, але й неприємне шкірне захворювання.

Ще одна річ, як Скотт Уокер не тримає у душі – це скраби, будь-то кавові чи соляні суміші, чи фізичні скраби, як-от щітки.

Непотрібно, я віддаю перевагу хімічному пілінгу за допомогою таких речей, як лосьйони з молочною кислотою тощо,
– поділився він.


В душі не варто використовувати стару мочалку / Фото Pexels

Втім, якщо вам все-таки доведеться користуватися мочалкою чи тканиною для видалення стійкого бруду, вам доведеться стикнутися з тим, що їх потрібно дуже часто замінювати або ж ретельно прати за допомогою пральної машини.

Дерматолог вважає, що користуватися ними – цілком нормально, але тільки у тому випадку, якщо ви переконаєтеся, що ваша мочалка постійно є сухою та чистою.