Запальні процеси у кістках, суглобах та м'язах, що об'єднані в опорно-рухову систему організму, докучають багатьом із нас. Та перш ніж розпочати лікування, потрібно зрозуміти причину появи хвороби.

Цікаво Ліки, перевірені часом: 85-річна історія бренду Heel

Запалення сухожилля чи м'язових тканин може виникати через травму, надмірне фізичне навантаження, малорухомий спосіб життя, зниження імунітету чи навіть перенесені інфекційні захворювання, сезон яких якраз стартував. Отже, ані офісний працівник, який щонайменше 8 годин проводить за письмовим столом, ані спортсмен, що веде активний спосіб життя, не застрахований від цієї недуги. Відповідно, кожен повинен бути готовим до її проявів.

Симптоми запалення опорно-рухового апарату

Ниючий, колючий або пронизливий біль – це не єдиний симптом, який вказує на запалення опорно-рухового апарату. Однак саме він змушує людину якомога швидше реагувати та звертатись до лікарів за діагностикою і допомогою.

На запальні процеси можуть також вказувати:

 • скутість та обмеження рухів;
 • набряк у ділянці ураження;
 • дискомфорт;
 • своєрідний "хрускіт" суглобів під час руху;
 • гіперемія (переповнення кров'ю судин);
 • підвищення температури.

Усі ці прояви запального процесу завдають неабиякої шкоди, заважають повноцінно жити та виконувати буденні справи. Тому рекомендуємо не ігнорувати їх та не застосовувати одразу будь-які знеболювальні.

Яких помилок варто уникати при запаленні опорно-рухового апарату


Яких препаратів варто уникати / Фото Unsplash

При перших проявах запальних симптомів люди зазвичай біжать в аптеку за протизапальними засобами з групи НПЗП (нестероїдні протизапальні засоби) і разом із таблетками отримують цілий "букет" побічних дій, який згодом проявляється негативними реакціями організму. Зокрема, людина скаржиться на проблеми шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи, серед яких:

 • головний біль;
 • підвищення артеріального тиску;
 • нудота;
 • діарея;
 • біль у животі.

Ці симптоми можуть перерости у більш серйозні захворювання: ерозії і виразки. А в окремих випадках нестероїдні протизапальні засоби навіть збільшують ризик інфарктів та інсультів, що може мати й летальні наслідки. І хоча препарати, які належать до класу НПЗП, можуть відрізнятися між собою за рівнем ризиків, проте цілком безпечних ліків з цієї групи не буває.

Як лікувати суглоби, щоб не нашкодити собі

Важливо розуміти, що запалення – це захисний механізм, який потрібно ліквідувати природним шляхом, а не повним штучним блокуванням, як це відбувається з НПЗП. Тому для запобігання переходу недуги у хронічну форму необхідно обрати препарат з правильною дією.

Віддавайте перевагу якісним препаратам / Фото Compendium

Оптимальним рішенням стане Траумель С – лікарський засіб, який спонукає організм боротись з причиною і запаленням, а не лише тимчасово приглушувати біль. Препарат має протизапальну, знеболювальну, імунокорегувальну дію та здатен покращувати клітинний обмін, що підтверджують дослідження.

Траумель має широкий спектр застосування та показаний при:

 • спортивних, побутових, пологових травмах;
 • запальних, мікротравматичних та дегенеративних процесах опорно-рухового апарату (тендовагініт, плечолопатковий періартрит, бурсит, артрит тазостегнового, колінного суглобів та суглобів стопи та кисті);
 • запальних процесах шкіри;

Із Траумель С стало можливим лікування запалення опорно-рухового апарату та зниження ризику побічних реакцій від ліків. Адже препарат створений із компонентів рослинного та мінерального походження.

Виробники Траумель С подбали і про комфортне застосування: в аптеках можна знайти мазь, гель, таблетки чи ін'єкційні форми (ампули). Перед застосуванням рекомендуємо проконсультуватись із лікарем.

Будьте відповідальними за своє здоров'я та здоров'я своїх близьких!