Ви могли ніколи не замислюватися про це, та підкачана попа може стати вашим ключем до довголіття. Річ у тому, що сідничні м'язи не тільки дозволяють вам шикарно виглядати у будь-якому одязі, але й запобігають великій кількості травм.

Цікаво Їжте ці 3 продукти, щоб покращити роботу мозку

Які вправи для сідниць найкращі

Насправді не існує рухів, які допоможуть миттєво збільшити сідниці, проте деякі вправи можуть надати їм приємного округленого вигляду. Та такі тренування будуть корисними і для загального стану здоров'я.

З віком ми природним чином втрачаємо м’язову масу та щільність кісток, що може наражати тіло на травми та біль, але силові тренування в цілому є життєво важливими для пом’якшення втрати сухої маси,
– поділилася тренерка Лі Тейлор Вайсман.

Сильні сідничні м'язи можуть захистити ваше тіло від травм та болів, а також підтримають та стабілізують стегна. Усе це сильно впливає й на рух ваших колін та щиколоток, тож вправи для сідниць можуть бути вам просто необхідні.

Перемінні сідничні випади

Ця вправа не потребує додаткового обладнання, якщо у вас його немає, і її можна виконувати прямо вдома, адже для неї не потрібно багато місця.

Спершу встаньте рівно, ноги поставте на ширині плечей, а руки розведіть в сторони. Ви можете використовувати гантелі, якщо вони у вас є, або обійтися й без них.

Вдихніть повітря та відведіть одну ногу назад, щоб опуститися в випад, де обидва коліна зігнуті приблизно на 90 градусів. Не забувайте й про збереження правильної постави та задіяння преса. Переднє коліно тримайте вище чи трохи попереду щиколотки.

Потім видихніть і контрольованим рухом поверніться у вихідне положення. Повторіть ту саму вправу з іншою ногою. Це буде одне повторення, а вам варто зробити їх 20 – 30 для досягнення найкращого результату.


Вправи для сідниць корисні для здоров'я / Фото Pexels

Крок вперед

Для цієї вправи вам знадобиться куб чи низький стілець, та вона точно допоможе вам привести своє тіло у форму за рекордно короткий час. Спершу станьте обличчям до ящика чи сходів та тримайте у руках гантелі.

Поставте ліву ногу на лаву, тим часом тримайте праву на підлозі. Потім відштовхніться лівою ногою, підніміть тіло вгору, поки не опинитеся у положення стоячи у верхній частині лави.

Зробіть паузу, потім поверніться у вихідне положення та повторіть вправу ще 20 – 30 разів для кожної ноги.

Випади під час ходьби

Для цієї вправи вам потрібно стояти, звівши ноги разом. Пару гир тримайте на висоті плечей, а лікті зігніть перед тілом. Зробіть крок вперед та зігніть коліна, щоб опуститися у випад. Зупиніться, коли обидві ноги утворять кути у 90 градусів.

Потім поверніться у вихідне положення та повторіть вправу ще кілька разів.