Ми користуємося щіткою щодня, і іноді навіть не підозрюємо, наскільки вона може бути брудна. На поверхні щітки залишається багато жиру, пилу та частинок шкіри, які згодом потрапляють на наше волосся, потенційно викликаючи лупу. Але всього цього можна уникнути, якщо регулярно чистити її.

Зверніть увагу Як відростити довгі вії в домашніх умовах: бюджетні поради

Як почистити щітку

Пластмасові щітки найлегше чистити, тому що матеріали, з яких вони виготовлені, не вбирають жир і бруд і добре реагують на воду та мийні засоби.

Спосіб № 1.

Вам знадобиться гаряча вода, мийний засіб і стара зубна щітка. Зніміть волосся зі щітки. Якщо важко, скористайтеся зубною щіткою.

Покладіть щітку для волосся у глибоку миску та залийте її гарячою водою. Додайте в миску 1 столову ложку мильного засобу. Розмішайте воду. Залиште щітку у воді на 20 – 30 хвилин, щоб намочити бруд і жир на її поверхні.

Витягніть щітку з води та почистьте від бруду старою зубною щіткою. Промийте в холодній воді і залиште висохнути.

Спосіб № 2.

Вам знадобиться 2 столові ложки соди, 1 столова ложка оцту, 4 – 6 склянок води і зубна щітка. Очистьте щітку від волосся.

Змішайте соду з оцтом і залийте водою. Покладіть щітку в суміш так, щоб щетина була під водою. Залиште на 10 – 15 хвилин.

Витягніть з води та почистьте її старою зубною щіткою. Промийте щітку в чистій холодній воді. Витріть рушником і висушіть.

Спосіб №3.

Вам знадобиться піна для гоління, вода і стара зубна щітка. Нанесіть на щітку для волосся багато піни для гоління і залиште так на 15 – 20 хвилин.

Очистьте забруднення зубною щіткою. Промийте водою і витріть рушником.


Почистьте щітку за допомогою піни для гоління / Фото 5-Minute Crafts