Погіршення роботи судин часто стає причиною інфарктів та інсультів. Аби захистити себе від передчасної смерті та складних захворювань, потрібно вміти очищати судини. Не завжди для цього потрібні препарати, вміло справляться з цим завданням і звичайні продукти з супермаркету.

А ви знали Червоне вино і не тільки: які продукти потрібні жіночому організму

Які продукти очищають судини

Якщо судини закупорює холестерин, на підмогу треба кликати вітамін В. Він обов'язково має бути присутнім у будь-якому раціоні, а забезпечити його потрапляння в організм можуть бобові, зелень та лосось.

Квашена капуста – природне джерело бактерій, які необхідні вашому кишківнику для ефективної роботи. До того ж цей ферментований продукт здатен захищати організм і судини, зокрема від впливу токсичних хімічних речовин.

Вміло захищає судини від холестеринового нальоту часник. Його експерти рекомендують вживати у сирому вигляді, тоді дієвість буде 100%.

Часник допоможе в очистці судин / Фото Pexels

Наступний суперфуд – гранат. Цей традиційний зимовий фрукт не лише зміцнює імунітет та позитивно впливає на нервову систему, а й покращить ваш стан судин. Одне з досліджень показало, що вживання гранатового соку протягом року може зменшити товщину стінок судин на 30%.

Забезпечить надійну профілактику серцевих захворювань і амінокислота L-аргінін, яка має лікувальний вплив на судини та кровоносну систему. Ці природні ліки можна знайти у складі курячого м'яса та індичатини.