Покращити роботу всіх органів, систем та позитивно вплинути на зовнішність зможе цей список продуктів. Тож читайте та спішіть у магазин за покупками.

Цікаво Що таке віруси і як від них захиститись: актуальні поради в сезон ГРВІ

Продукти які впливають на жіночий організм

Над створенням списку продуктів працювало чимало дослідників. Вчені проаналізували результати численних праць, які стосувались впливу харчування на жіночий організм, та запропонували корисний мікс на щодень.

Шпинат

Першим у список спеціалістів потрапив шпинат – він потрібен організму для підтримки м'язової тканини. Зелене листя шпинату також ефективно бореться з ознаками старіння та гарно впливає на лібідо, тож овоч автоматично стає найкращим другом будь-якої жінки. А головна перевага – рослина здатна полегшити неприємні симптоми під час ПМС. Це зумовлено вмістом магнію, кальцію, заліза, вітамінів В і Е.

Жирна риба


Жирна риба необхідна організму / Фото Pexels

Безперечно корисний продукт для представників будь-якої статі, але жінкам особливо варто взяти його на озброєння. Присутність цього продукту у денному раціоні потішить у майбутньому якістю шкіри, відсутністю зморшок, гарним станом нігтів і волосся.

Червоне вино

Офіційно легітимізуємо бокал червоного вина після складного дня чи тижня. Вчені також не бачать нічого поганого в тому, щоб час від часу потішити себе якісним виноградним напоєм, адже він може слугувати гарною профілактикою депресивних станів.

Вода

Вода – напій №1 для підтримки жіночого організму. Дотримання балансу рідин забезпечує злагоджену роботу усіх систем та органів, а також впливає на здоровий вигляд шкіри.

Фрукти


Лохина важлива у раціоні / Фото Pexels

Жіночому організму необхідне надійне джерело клітковини, адже саме вона відіграє важливу роль у профілактиці різних видів раку, наприклад, матки. У яблуках міститься кверцитин природний флавоноїд, який захищає клітини головного мозку від впливу вільних радикалів. Банани – суперове джерело клітковини: у 100 кілокалоріях 3 грами корисного елементу. Лохина ж містить більше антиоксидантів, ніж будь-які інші ягоди.

До теми Хліб чи картопля: що шкідливіше для здоров'я та фігури

Овочі

Серед всіх овочів експерти особливо відзначили капусту, зокрема броколі, яка нормалізує гормональний фон і знижує ризик розвитку раку молочної залози. Не забудьте про спаржу, яка дієва при набряках та запаленнях.