Ділимось з вами списком продуктів, які змусять назавжди забути про ранкові набряки. Вони ефективно впливають на організм та знижують схильність до засвоєння рідин.

Цікаво 7 порад, які допоможуть пити більше води щодня

Як позбутись набряків обличчя

Болгарський перець

Болгарський перець допоможе позбутись зайвої рідини в організмі. Це зумовлено тим, що у складі є магній, калій та вітамін С, які сприяють цьому процесу.

Баклажани

Цей сезонний овоч варто включити у раціон не лише тому, що з ним ви забудете про набряки, а й наситите організм поживними речовинами. Пам'ятаємо і про правильне приготування, адже від нього залежить левова частка користі: правильно овоч готувати в духовці або на пару, уникайте обсмажування в олії, не вживайте з майонезом та спеціями.

Огірки та зелень

Зелені та листові овоч потішать організм калієм та необхідними дозами клітковини. Якщо організм наповнений поживними речовинами, проблем з обміном речовин та виведенням рідин не буде.


Додайте овочі у раціон / Фото Pexels

Капуста

Капуста – городній представник №1, який обов'язково повинен бути у щоденному раціоні. Річ у тім, що зелена і брюссельська капусти містять у складі рекордну кількість клітковини й вітаміну С. Застосовувати її можна не лише внутрішньо, для боротьби з набряками, але й зовнішньо.

Зверніть увагу Як зробити раціон кориснішим: 6 правил ідеального харчування

Гречка

Вживати гречану кашу часто рекомендують вагітним, адже вона ефективна у боротьбі із застояними речовинами. Вживайте гречку звечора і забудьте про набряки вранці. Важливо: намагаєтесь мінімізувати кількість солі, адже вона може повністю нівелювати корисні якості крупи.