Вживання достатньої кількості води є однією з найважливіших потреб організму. Однак це може стати справжньою проблемою для деяких дітей і дорослих з різних причин. Є багато порад і стратегій, які можуть полегшити вам і вашій родині пити достатню кількість води протягом дня – пропонуємо 7 із них.

Зверніть увагу Як зробити раціон кориснішим: 6 правил ідеального харчування

Пийте воду одразу, коли прокидаєтеся

Велика склянка води одразу після пробудження – чудовий спосіб почати день. Вживання води вранці також може допомогти вам:

  • швидко прокинутися,
  • позбутися втоми протягом дня,
  • покращити травлення та вивести токсини, які могли накопичитися за ніч.

Випивайте склянку води під час кожного прийому їжі

Ще один простий спосіб – випивати принаймні одну склянку води під час кожного прийому їжі. Це не тільки допоможе вам дбати про норму, але й покращить травлення протягом дня.

"Їжте" воду

Є продукти, які мають високий вміст води. Це селера, огірки, цукіні, кавун і полуниця.

Смачний салат із цукіні / Фото Unsplash

Поставте нагадування

Якщо ви п'єте воду лише тоді, коли відчуваєте спрагу, швидше за все, ви вже зневоднені. Спробуйте встановити нагадування на своєму телефоні або в планувальнику, щоб забезпечити регулярне пиття води протягом дня.

Спробуйте мобільний додаток

Є багато програм для смартфонів, які допоможуть визначити, скільки води ви п'єте. Деякі програми можуть надсилати нагадування протягом дня, інші – мотивують пити воду, щоб досягти мети (наприклад, виростити віртуальне дерево). Ці програми можуть бути корисними або цікавими як для дорослих, так і для дітей.

Тримайте воду під рукою

Тримайте пляшку води в машині, на столі або в інших місцях, де ви регулярно проводите час. Це також може бути корисним, якщо у вас є діти.


Кладіть воду в місцях, де проводите найбільше часу / Фото Unsplash

Інвестуйте у веселі або доступні пляшки з водою

Якщо ви починаєте носити з собою пляшку з водою або хочете заохотити до цього своїх дітей, інвестуйте в розважальні або доступні пляшки з водою. Наприклад, пити воду через соломинку веселіше та легше!