Майкл Мослі – відомий експерт схуднення, який перекваліфікувався у журналіста та телеведучого, але не покинув улюблену тему харчування. Він частенько розвіює популярні міфи про схуднення та ділиться ефективними порадами.

Цікаво Рецепти солодощів, які збережуть фігуру: як приготувати корисну фруктову піцу

Як швидко схуднути

В основу всіх розробок зіркового дієтолога лягли його власні експерименти. Тож і експрес-дієта це його особистий дослід. Одного разу Мослі був змушений швидко скинути вагу для різдвяного виступу на одному з австралійських новинних каналів. За два тижні йому вдалось позбутись 4 кілограмів на 4 сантиметрів в талії без сильних обмежень та шкоди для організму.

Його стратегія проста: кето-дієта

Я рекомендую сидіти на кето до восьми тижнів залежно від того, як довго ви хочете підтримувати режим. Це великі втрати надлишкової, багато спалювання жиру,
– розповідає Майкл Мослі.

Після кількох тижнів кето-дієти експерт рекомендує підкріпити результат переривчастим голодуванням, якого варто дотримуватись кілька днів на тиждень. А тоді берете корисні навички та поєднуєте зі своїм способом життя. В арсеналі дієтолога є програми як для схуднення, так і для підтримки досягнутих результатів.


Як швидко та ефективно схуднути / Фото Unsplash

Майкл Мослі також рекомендує дотримуватись харчування у середземноморському стилі: вживання червоного вина і декількох видів десертів не зашкодять вашій фігурі. Окрім улюблених продуктів не забувайте про поживні речовини: фрукти, овочі, горіхи, насіння, цільнозернові продукти.

"Люди зазвичай їдять неправильну їжу, тому що це приємно. Коли ви відкушуєте мафін або пірнаєте в пачку чипсів, ви реагуєте на ретельно продумані сигнали, введені виробниками харчових продуктів, щоб використовувати їжу як захист не тільки від голоду, але і від стресу. Середземноморська дієта розв'язує цю проблему в корені", – пояснює дієтолог.

До теми Готуємось до марафону в Криму: МОЗ назвало усі переваги бігу

Зазвичай збалансованого раціону дотримувались люди, що живуть в Південній Європі. Середземноморська дієта пропонує уникати надмірного споживання оброблених продуктів, цукру і рафінованих вуглеводів. Такий науково доведений підхід гарантовано покращить самопочуття.