Якщо ви прагнете скинути кілька зайвих кілограмів, переконайтеся, що ви не робите кількох дуже розповсюджених помилок, що заважають багатьом людям. Ваші вечірні звички дуже важливі для організму, тож поставтеся до них серйозно.

Цікаво Їжте ці ягоди кожного дня, якщо хочете схуднути

Займайтеся чимось ввечері

Одна з найчастіших причин переїдання – звичайна нудьга. Якщо ж ви знайдете для себе цікаве заняття – наприклад, ведення щоденника, прогулянки з друзями чи звичайне читання книги – це допоможе відволіктися від їжі.

Окрім того, це позитивно вплине на ваше ментальне здоров'я та допоможе знизити рівень стресу.

Вчасно лягайте спати

В це важко повірити, та сон є не менш важливою частиною схуднення, ніж тренування. Важливо не тільки спати рекомендовані 8 годин, але й дотримуватися постійного графіка.

Окрім того, важливо лягати спати не надто пізно, в ідеалі – до опівночі.

Спробуйте зайнятися спортом

Тренування прямо перед сном навряд чи підуть вам на користь, проте гімнастика чи пробіжка рано ввечері точно допоможуть схуднути. Ви можете також спробувати інтервальні високоінтенсивні тренування, які не тільки ефективно спалюють жир, але й можуть позитивно вплинути на якість сну та ого кількість.


Заняття спортом ввечері можуть бути корисними / Фото Pexels​

Та якщо ви тренуватиметеся прямо перед відпочинком, це ускладнить засинання, тож варто робити це щонайменше за годину до сну.

Не їжте перед сном

Якщо ви звикли вечеряти прямо перед сном, ще може зашкодити вашим зусиллям зі схуднення. Насправді фактичний час вечері не має такого великого значення, проте якщо ви їсте висококалорійну їжу, це підвищує ваші шанси на зайву вагу.

Пізні прийоми їжі також можуть ускладнити засинання, тож спробуйте не заходити на кухню за кілька годин до сну.

Вимикайте телевізор

Дивитися цікаві відео чи передачі під час вечері може бути весело, проте це також негативно впливає на кількість їжі, яку ви споживаєте. Якщо ви не зосереджені на вечері, ваш мозок не встигне подати сигнал про те, що ви вже наситилися. Це може призвести до переїдання та зайвої ваги.