Якщо ви полюбляєте користуватись помадою, то обов'язково повинні дізнатись про ці 6 помилок, аби ніколи їх не допускати.

Цікаво Помічник на осінь: як приготувати універсальний цукровий скраб для шкіри вдома

Як не варто наносити помаду: 6 помилок

Олівець та помада різних відтінків

Кожна помада у вашій косметичці повинна мати відповідника у вигляді олівця. Один на всіх представник точно не справиться зі своїми обов'язками – зробити вас впевненішою та красивішою. Велика колірна різниця лише додасть вам зайвих років, адже така тенденція була популярна надто давно.


Підберіть тон олівця до помади / Фото Pexels

Гостра геометрія

Варто запам'ятати, що ви не на уроці геометрії, тож гострі кути та рівні лінії залишіть у шкільних зошитах. При нанесенні макіяжу важлива плавність, адже ваші губи не мають гострих кутів. Різкі лінії особливо в "арці купідона" – це звичка представниць старшого віку, яка буде зовсім вам не до лиця. Стежте також за тим, аби контур не був надто різким: додайте макіяжу ефекту зацілованих губ, а підкреслити тон та освіжити барви допоможе висвітлення верхньої губи.

Пересохлі губи

Проблема сухих губ турбує у прохолодну погоду багатьох. Нанести на нерівну поверхню шкіри помаду і відправитись у справах – варіант не надто вдалий. Подбати про красиві та гладкі губки можна завчасно. Скористайтесь скрабом, аби усунути проблему.

Якщо під рукою не знайшлось потрібного засобу, можна використати кавову гущу або цукор: додайте кілька крапель олійки для зволоження, і готово. Така процедура забезпечить не лише рівномірне нанесення помади, але й дозволить довше їй триматись.


Скористайтесь скрабом / Фото Pexels

Нюдовий макіяж лише для молодих

Саме так, жінкам старшого віку варто уникати трендового нюдового макіяжу, адже він не допоможе виглядати молодшими, а лише додасть віку. Остерігатись такого нанесення варто жінкам, яким за 50. Річ у тім, що з віком губи втрачають свій природний яскравий відтінок, тож за допомогою помади його можна сміливо додати. Не бійтесь яскравих експериментів, але подбайте про те, щоб кольори гарно підходили під тон шкіри.

Помада плюс блиск

Такий мікс точно не додасть вашим губкам гарного вигляду. Блиск б'юті-експерти рекомендують використовувати дівчатам, а жінкам куди більше підійдуть барвисті помади.

До теми Тепер ви точно перестанете гризти нігті: 6 різних методів

Матова помада


Уникайте матових помад / Фото Pexels

Цей засіб не завжди погана ідея, але його варто остерігатись. Матові помади можуть візуально додати вам віку та ще й зіпсувати губки, адже стають причиною тріщин та сушать шкіру. Якщо такі альтернативи ви полюбляєте, чергуйте їх з іншими текстурами, більш м'якими.