Незалежно від того, яким саме ви чайником користуєтеся, звичайним для газової плитки чи електричний, всередині відбувається скупчення мінералів і згодом він отримує накип. Щоб його уникнути, чайник варто мити один раз на місяць.

Цікаво Як видалити помаду з одягу: цією підказкою ви точно скористаєтеся

Про те, як найкраще відіпрати пляму від помади розповіла Мері Марлоу Леверетт, яка має більш ніж сорокарічний досвід роботи і більше 20 років пише і консультує, ділячись своїми знаннями про ефективне ведення домашнього господарства та методи видалення плям.

Що потрібно для чищення електричного чайника

  • Дистильований білий оцет чи лимонний сік;
  • Знежирювальний засіб для миття посуду;
  • Неабразивна губка;
  • Харчова сода;
  • Тканина з мікрофібри;
  • Оливкова олія (за бажанням).

Як почистити електричний чайник оцтом або лимонним соком

Крок 1: Наповніть чайник розчином, що складається з 50% води і 50% дистильованого білого оцту, оцту чи лимонного соку. Увімкніть чайник і доведіть розчин до кипіння, потім вимкніть його. Дайте чайнику постояти не менше 20 хвилин, перш ніж виливати розчин.

Крок 2: Щоб очистити внутрішню частину чайника, використовуйте щітку з м'якою щетиною або губку, щоб видалити будь-які мінеральні відкладення, що залишилися всередині. Зануріть щітку або губку в чистий оцет, щоб видалити мінерали навколо виливу.


Електричний чайник можна легко відчистити / Фото Storables

Крок 3: Ніколи не занурюйте електричний чайник у воду. Це зашкодить нагрівальний елемент. Щоб очистити зовнішню поверхню, виконайте такі дії. Змішайте трохи теплої води та кілька крапель рідини для миття посуду. Замочіть губку в мильну воду та протріть зовнішню поверхню.

Крок 4: Завершіть зовнішнє очищення, протерши поверхню безворсовою тканиною. Якщо у вас чайник з нержавіючої сталі, ви можете нанести на тканину невелику краплю оливкової олії та протерти зовнішню поверхню чайника, щоб він став блискучим.

Крок 5: Зберіть чайник і заповніть його водою. Доведіть воду до кипіння, а потім вилийте її. Цей цикл полоскання дозволить позбутися залишків оцту та мінералів.