Як отримати великі та яскраві очі за допомогою певних технік макіяжу – читайте в матеріалі. Це може повторити кожна жінка.

Зверніть увагу Гроші на вітер: коли креми з гіалуроновою кислотою не працюють

Як візуально збільшити очі

Крем та консилер

Перед макіяжем скористайтеся зволожувальним кремом для очей. Вони допоможуть зробити зону під очима більш яскравою та сяйнистою.

Тепер прикрийте всі темні кола. Адже вони візуально зменшують очі. Шукайте консилер із хорошим покриттям і намагайтеся наносити його у формі перевернутого трикутника для додаткової яскравості.

Тіні та олівець

Щоб ваші очі та повіки виглядали більш відкритими, розтушуйте трохи тіней біля брівної кістки.

Кольори тіней, які ви використовуєте, можуть мати великий вплив на те, наскільки великими або маленькими виглядають ваші очі. Спробуйте знайти світлі пастельні мерехтливі відтінки та нанесіть їх на середину повік, щоб ваші очі виглядали яскравіше.

Використовуйте світлі тіні / Фото Unsplash

Нанесіть білий чи нюдовий олівець для очей на верхню і нижню лінії. Так очі стануть ширші та більші. Застосування чорного або темно-коричневого лайнера, звичайно, дасть протилежний ефект.

Хайлайтер

Для ще більшої яскравості додайте трохи хайлайтера у внутрішні куточки та надбрівну кістку.

Олівець та гель для брів

Не забудьте також про брови. Створення дугоподібної форми може обрамити область очей і зробити її більшою та відкритою. Використовуйте гель для брів, щоб все залишалося на місці,

Туш та щипці для вій

Нарешті вії – цей крок справді може змінити ситуацію. Спершу використовуйте щипці для завивки вій, а потім туш для підкручування верхніх і нижніх вій, щоб подовжити їх і окреслити.

Використовуйте щипці перед тушшю для кращого ефекту / Фото Unsplash