Через постійне використання, забруднення та вік у холодильнику та морозильні камері гумки можуть пристойно змінити колір та хибно вказувати на неохайність. Відмити їх буває нелегко, якщо ви не знайомі з цим методом.

Цікаво Вас це точно дратує: як менше злитись під час приготування їжі

Як очистити запліснявілу гумку з холодильника

Гумка до холодильника добряче страждає у процесі використання, а з часом жовтіє та збирає у собі цілі колонії бактерій. Там легко застрягають залишки їжі і з'являється цвіль. Для очищення ущільнювача вам не потрібні спеціальні засоби, багато зусиль і часу.

У пригоді може стати звичайна зубна паста. Знаходимо її у ванній кімнаті і беремось до очищення:

  1. Змочуємо гумку холодильника водою;
  2. Беремо щітку і наносимо трохи зубної пасти. Тоді ретельно натираємо поверхню ущільнювача та чекаємо 15 хвилин.
  3. Промиваємо все чистою тканиною, змоченою у воді. Важливо взяти клаптик, який ви не використовували раніше, а не ганчірку, адже гумки можуть ввібрати неприємний запах.


Це допоможе очистити запліснявілу гумку з холодильника / Фото Pexels

Якщо ваш ущільнювач вже давно став жовтого кольору, його можна додатково очистити оцтом після методу із зубною пастою. Для цього після води змочіть губку в оцті, добре протріть розчином, а тоді витріть насухо.

Змішайте оцет з чистою водою у пульверизаторі та розпилюйте суміш раз на 15 днів на гумку, аби посилити ефект і прибрати сліди старості. Це буде мати не лише відбілювальну, але й дезінфекційну дію.