Домашнє фарбування волосся своїми руками має багато переваг. Але одна з проблем полягає в тому, що фарба може забруднити чоло, шию або руки, якщо ви не будете обережні. Цих плям часто буває важко позбутися.

Цікаво Головні способи, як полегшити менструальний біль

Як позбутися плям від фарби з обличчя

Мило та вода

Для початку спробуйте змити сліди від фарби звичайним милом та водою. Якщо ви почнете витирати плями до того, як вони висохнуть, то цього може бути достатньо.

Якщо ні, то вам доведеться спробувати один із додаткових методів, що наведені нижче.

Оливкова олія

Оливкова олія є природним мийним засобом, що допоможе позбутися плям зі шкіри. Це може бути особливо хорошим варіантом для людей з чутливою шкірою, але кожен може спробувати його.

Налийте невелику кількість оливкової олії на ватний диск або пальцем обережно втирайте її в забруднену ділянку шкіри. Залиште на 8 годин.

Якщо ви збираєтеся спати з олією, то можете накрити ділянку бинтом, щоб нічого не забруднити. Змийте теплою водою.


Використовуйте оливкову олію / Фото Unsplash

Спирт

Спирт може сушити шкіру, тому для людей з чутливою або сухою шкірою, цей спосіб краще не використовувати.

Налийте невелику кількість спирту на ватний диск. Акуратно нанесіть його на забруднену ділянку шкіри. Обов'язково промийте ділянку теплою водою з милом.

Зубна паста

Нанесіть невелику кількість зубної пасти на ватний диск або палець. Обережно помасажуйте забруднену ділянку на шкірі. Залиште на 5 – 10 хвилин, а потім витріть губкою чи рушничком, змоченими в теплій воді.

Мило для посуду та харчова сода

Цей спосіб варто використовувати тоді, коли забруднилися руки. Харчова сода відлущує, а мило для посуду може допомогти розчинити барвник.

Змішайте натуральне мило для посуду та харчову соду, щоб утворити пасту. Акуратно нанесіть її на забруднену ділянку на руках, а потім змийте теплою водою.