Професійна косметика не є гарантією ідеального макіяжу. Багато речей залежить безпосередньо від нас. Сьогодні ми розповімо про лайфхаки з ложкою, які допоможуть швидко зробити приголомшливий макіяж. Результат вас здивує!

Цікаво Що додати у шампунь, аби назавжди забути про проблеми з волоссям

4 трюки для бездоганного макіяжу за допомогою ложки

Рівні стрілки

Щоб добре нанести підводку і зробити обидва ока симетричними, потрібна чітка техніка і трохи терпеливості. Якщо у вас не вистачає часу на тренування і ви постійно робите помилки, то варто скористатися ложкою.

Використовуйте ручку від ложки, щоб намалювати пряму лінію, притискаючи її до зовнішнього куточка ока. Потім скористайтеся круглим краєм, щоб створити лінію поверх першої, з’єднавши обидві їх.


Як намалювати ідеальну стрілку / Фото Allure

Вії без слідів на обличчі

Якщо у вас довгі вії або вам важко наносити туш, ви можете покласти ложку тильною стороною назовні на око. Таким чином, ви розмажете туш лише на ложку, а не шкіру. Якщо у вас є вільний час, зачекайте кілька секунд, поки макіяж висохне, щоб мати кращий результат.


Як нафарбувати вії, щоб не забруднити очі / Фото Allure

Дугоподібні брови

Якщо ви хочете отримати ідеальні брови, надайте їм дугоподібну форму за допомогою великої ложки. Помістіть тильну сторону ложки назовні над оком і окресліть брови олівцем. Потім акуратними рухами наповніть їх, поки не отримаєте ідеальний вигляд. На жаль, цей лайфхак не для всіх.


Лайфхак для жінок з дугоподібними бровами / Фото Allure

Контуринг обличчя

Використовуйте ложку як орієнтир під час нанесення рум'ян або хайлайтера для симетричного контуру. Притисніть ручку до вилиці і нанесіть макіяж під найбільш випуклу частину обличчя.

Цей трюк додасть вашому обличчю більше сяйва, і ви уникнете будь-якої асиметрії в макіяжі між обома щоками.


Як намалювати чіткий контур / Фото Allure

Результат


Який макіяж вдалося зробити за допомогою ложки / Фото Allure