Ви могли й не підозрювати про те, наскільки важливе харчування для того, що відбувається з вашими м’язами. Тож якщо ви вживаєте некорисні продукти, це може серйозно нашкодити вашому організму. Про те, яку їжу не потрібно їсти, щоб не нашкодити собі, розповіла дієтологиня Олівія Тарантіно.

Цікаво Ця звичка може збільшити ризики деменції

Випічка з цукром

Так, виявляється, надмірне споживання солодкої випічки може вплинути на ріст та підтримку м’язів. Тож якщо ви їсте багато печива та тістечок і не дотримуєтеся здорової збалансованої дієти, наслідки для вашого тіла можуть бути дуже негативними.

Окрім того, споживання великої кількості цукру може призвести до запалення та інсулінорезистентності, а це заважатиме білковому метаболізму і загальній роботі м’язів.


Печиво може нашкодити здоров’ю / Фото Pexels

Смажена курка

Як і інший фаст-фуд, у смаженій курці міститься чимало начисених жирів та калорій. А якщо ви їстимете надто багато калорій, це призведе до збільшення жиру, а не м’язової маси. Переконайтеся, що ви вживаєте продукти, які мають чимало поживних речовин, а курка до них не належить.

Тож якщо ви хочете наростити м’язи, для вас краще обрати запечену або варену курку, а не смажену.

Алкоголь

Навіть якщо ви регулярно відвідуєте тринажерний зал, постійне вживання алкоголю може звести усі ваші старання нанівець. А ось відмова від спиртних напоїв може зробити чудеса з вашим організмом та м’язами.

Виявляється, розпиття алкоголю може знизити синтез м’язового білка, навіть коли ви щойно позаймалися спортом. Окрім того, алкоголь також впливає на продуктивність у спортзалі.