Бажання перекусити виникає через багато факторів, і один з них – колір посуду, з якого ми їмо. Ресторатори давно використовують певні відтінки в інтер'єрах, щоб гості робили більше замовлень. Але зупинимося на стравах.

Зверніть увагу 5 простих поєднань продуктів, які допоможуть вам схуднути

Кольори, що знижують апетит

Синій колір заспокоює, а також пригнічує апетит. Якщо ви їсте з синього посуду, ви, ймовірно, будете робити це більш обдумано.

Чорний, сірий і коричневий кольори також належать до кольорів, що знижують апетит. У багатьох вони асоціюються з попелом і спаленою їжею. Тому їжа на тарілках таких відтінків здається неапетитною.

Корисно ХарчуванняТемні кольори пригнічують відчуття голоду / Фото Unsplash

Фіолетовий колір на столі асоціюється з баклажанами або червоною цибулею. Не всі люблять ці продукти, тому такі страви здатні пригнічувати апетит.

Рожевий колір посуду також може знизити апетит. Річ у тім, що люди часто асоціюють це з чимось штучним, тому їжа на рожевому тлі виглядає не надто привабливою.

Кольори, які можуть посилити ваш голод

Червоний колір – найапетитніший колір, і напевно, всі помічали, що багато ресторанів використовують його в інтер'єрі. Цей колір може не тільки посилити почуття голоду, але і сприяти переїданню. Тому з червоним посудом варто бути обережними.

Жовтий і бірюзовий у нас асоціюються зі щастям і комфортом. Але крім цього вони підвищують апетит. Вживання їжі з посуду, що містить ці відтінки, рекомендується неохочим їдцям.

Помаранчевий колір бадьорить людину, стимулює розумову діяльність. Цей колір у багатьох асоціюється з соковитим цитрусом, і від нього хочеться їсти.

Білий колір збуджує апетит. Тарілки такого кольору неспроста традиційні в багатьох ресторанах. Їжа на білому тлі виглядає яскраво і контрастно.

Корисно Харчування
Білі тарілки обирають найчастіше / Фото Unsplash

Суперечливий зелений колір

Зелений посуд сприяє уважному харчуванню. Річ у тім, що у багатьох цей колір асоціюється з природою і здоров'ям. Саме тому відтінки зеленого так активно використовуються в інтер'єрах магазинів і кафе, що продають органічні або здорові продукти.

З одного боку, зелені страви підвищують апетит, з іншого – спонукають вибирати більш здорову їжу.