В іншому випадку продукт може втратити свою цінність або ж навіть зашкодити. Розповідаємо про чотири шкідливі пари, які ви точно колись вживали разом.

Цікаво Скільки ложок цукру у ваших улюблених десертах: ви будете здивовані

Пари шкідливих продуктів

Кава і молоко

Ви будете здивовані, але ранкове лате чи обіднє капучино не принесе бажаної бадьорості. Таке поєднання не є шкідливим, але "краде" у кави тонізувальні властивості. Причина цьому молоко, яке ми так часто любимо додавати. Воно здатне зменшувати збадьорливий ефект від 60 до 90%. Тож напій не зашкодить, якщо його пити пізно ввечері, але й не принесе бажаного результату вранці.

Чай з медом

Це, здається, традиційний напій осінньо-зимового періоду та перші ліки під час застуди. Ви будете вражені, але цього міксу варто уникати. При потраплянні у гарячу воду мед виділяє токсичні речовини, які негативно впливають на вашу печінку та створюють додаткове навантаження під час захворювання.

Ліки і цитрусові


Ліки та цитрусові не варто вживати разом / Фото Pexels

Ще один традиційний мікс для лікування осінніх застуд. У спробах швидше одужати ми часто запиваємо таблетки літром чаю чи гарячою водою з лимоном. Цього робити не варто, адже цитрусові погіршують роботу ферменту, який відповідає за засвоєння препаратів. Тож всі пігулки, які ви запили чаєм, будуть просто неефективні.

До теми Вороги вашої талії: продукти, які заважають схуднути та позбутись живота

Картопля і помідори

Овочевий салат з помідором під картопельку на обід варто роз'єднати. Окремо ці два овочі цілком безпечні й корисні, тож їх можна і навіть потрібно вживати. Річ у тім, що крохмалистий продукт у поєднанні з помідорною кислотою негативно вплинуть на роботу травної системи.