Зазвичай солодощі ми міряємо ціною грошей, але забуваємо, що платити також буде і фігура. Тому дешеві альтернативи насправді обійдуться вам значно дорожче.

Цікаво Одна вівсянка, а скільки способів: ви будете здивовані, що можна зробити зі звичайних пластівців

Скільки "коштують" десерти

Цікавою інформацією поділилась експертка зі схуднення Алекса Сваровських. Дівчина запевняє, що за низькоякісні десерти ви насправді розраховуєтесь фігурою. А спалювати спожитий цукор ой як не легко доведеться. Тож віддавати перевагу краще якісним солодощам з натуральним складом.

Магазинні тістечка, на жаль, не потішать вас якістю: у складі ви знайдете багато рафінованого цукру, який призводить до діабету, знижує рівень імунітету, захисні функції, псує зуби та негативно впливає на зір, вимиває мінерали та навіть порушує роботу серця, і консервантів, наслідки діяльності яких ви відчуєте на печінці, шлунково-кишковому тракті, нервовій системі чи під час кисневого голодування.


Смаколики можуть бути корисними / Фото Unsplash

Тому обирайте корисні солодощі. В мережі зараз є чимало представників невеликих виробництв, які пропонують споживачу натуральну альтернативу магазинним десертам. Здорові смаколики, безглютенове печиво, цукерки без цукру і навіть торти: все це відкриває шлях до безпечного споживання солодкого. Не забувайте про сухофрукти, горіхи та горіхові пасти, вівсяне печиво, пастилу.

Надмірне споживання солодощів часто має психологічну причину, тому десерти не повинні ставати вашими постійними супутниками по життю та головними творцями позитивних емоцій. Таке заміщення є тимчасовим і дуже швидко ви відчуєте знову потребу заїсти голод та потягнетесь за черговою порцією солодкого емоційного вибуху. Так коло замикається і вийти з нього буде щоразу складніше.

До теми Рецепти солодощів, які збережуть фігуру: як приготувати корисну фруктову піцу

Скільки цукру у ваших люблених солодощах

Пам'ятаємо, що забороняти собі їсти солодке не можна. Споживати улюблені десерти потрібно і навіть обов'язково, якщо цього дуже хочеться. Паралельно дотримуйтесь збалансованого раціону. У такому контексті жоден тортик не зіпсує вашу фігуру.

Скільки цукру у макарунах / Фото aleksasvarovskyh


У шматочку чизкейка більше ніж 6 ложок цукру / Фото aleksasvarovskyh
Скільки цукру у фондані / Фото aleksasvarovskyh

Кількість цукру в улюбленому десерті / Фото aleksasvarovskyh


В одному еклері 2 чайні ложки цукру / Фото aleksasvarovskyh