Відомий факт, що молоко чудово зміцнює та захищає кістки. До того ж достатньо однієї склянки, аби поповнити добовий запас кальцію та вітаміну D. Дізнайтесь, чим ще корисний напій.

Цікаво Замість розвитку – нові проблеми: цей пристрій негативно впливає на психіку

Чому молоко варто включити у раціон

Захищає від хронічних захворювань

Молоко може бути чудовим продуктом для профілактики цілої низки захворювань. Дослідники проаналізували вплив молочних продуктів на здоров'я і виявили, що регулярне споживання може знизити ризики ожиріння, серцевих захворювань і навіть раку товстої кишки, сечового міхура, шлунка та молочної залози. До того ж в учасників, які вживало молоко, було дуже мало побічних ефектів, а позитивна тенденція спостерігалась чи не в кожного.

Профілактика діабету

Ви будете здивовані, але вживання молока може захистити від діабету 2 типу. Підтверджує цей факт дослідження, в якому взяли участь майже 600 тисяч людей. Суть полягала у заміні звичних підсолоджених напоїв молоком. Тривале споживання дало позитивні результати, тож показники ризиків небезпечного швидко падали.

Молоко варто додати у раціон / Фото Pexels

Допомагає схуднути

До молока багато хто ставиться з насторогою. Насправді його не варто виключати під час дієти, адже напій може стати вашим найкращим другом. Велика кількість білка у складі буде грати лише вам на руку та зменшить відчуття голоду. Це знизить ймовірність переїдання і неконтрольованого набору ваги.

Збільшаться м'язи

Підкріпити зусилля, які ви вкладаєте у тренування, допоможе молоко. Білки – казеїн та сироватка, які є у складі напою, – допомагають у нарощуванні сухої м'язової маси, що також сприяє зменшенню жирових відкладень. Тож вживання молока у поєднанні з серйозною програмою силових тренувань принесе дивовижні результати.