Диня належить до сімейства гарбузових, має тверду шкірку та цілий комплекс поживних речовин. Окрім того, цей продукт містить мінімум калорій, тож ви можете з'їсти досить багато цієї корисної ягоди.

Цікаво Калорійні "бомби": 7 видів їжі, яка може вам зашкодити

Яку користь принесе диня

Перш за все, диня багата клітковиною, що допомагає регулювати травлення та позбутися "поганого" холестерину. Цей низькокалорійний продукт вкрай важливий для людей, які прагнуть тримати своє тіло у формі.

Варто пам'ятати й про те, що на 90% диня складається з води, тому вона допоможе зволожити тіло. Багата ягода і на калій, а саме цей мінерал забезпечує постійний рівень води в організмі – в літній період диня просто незамінна у вашому раціоні.


Диня важлива для гідратації тіла / Фото Pexels

У ягоді є чимало вітаміну С, який захистить ваше серце, знизить артеріальний тиск та зменшить ймовірність інсульту. Допоможе диня також уникнути запалення та окислювального стресу. А сечогінний ефект дині допоможе ниркам позбутися токсинів та інших продуктів життєдіяльності.

Калій у продукті допоможе запобігти утворенню каменів у нирках. Ця ягода може й зміцнити вашу імунну систему та уберегти організм від накопичення бактерій та можливих інфекцій.

Ви могли й не підозрювати, але в дині міститься багато антиоксидантів, які можуть боротися з запаленнями. Диня сприяє росту клітин та бореться з вільними радикалами. Це допомагає з профілактикою та лікуванням діабету; диня також може регулювати вироблення інсуліну в організмі.