Щоб отримати максимум користі від цієї ягоди, потрібно знати головні правила щодо вживання. 24 канал розповідає, скільки ж чорниці можна їсти на день.

До слова Налітайте: 6 продуктів, які продовжать ваше життя

Яка денна норма вживання чорниці

Чорницю відносять до когорти суперфудів та навіть називають "королевою антиоксидантних продуктів". Вона має протизапальну, жарознижувальну та сечогінну дію, нормалізує обмін речовин та виводить важкі елементи з організму.

Окрім цього, поліфеноли захищають ДНК організму від пошкоджень, викликаних старінням, убезпечують від серцевих захворювань, знижують рівень поганого холестерину, борються зі запаленнями й сприяють втраті ваги.


Ягоди треба їсти / Фото Pexels

Відчути усю цю користь можна лише при дотриманні рекомендованої денної норми вживання. Якщо з'їсти понад пів кілограма ягоди, це може спровокувати розлади шлунка чи алергію.

200 – 250 грамів чорниці можна з'їдати, якщо нормально переносите. Але не забувайте про різноманітність у харчуванні. Крім того, здорово заморожувати ягоди, щоб запастися ними й взимку також мати цей цінний продукт у раціоні. Це набагато смачніше і корисніше, ніж таблетки,
говорить дієтологиня Світлана Фус.

Цю суперягоду можна їсти як окремо, так і поєднувати з кашами чи іншими фруктами, або додавати до різноманітних десертів.