Якщо ваше тіло та розум потребують унікального "лікарства", яке зарядить на весь день, спішимо вас потішити відкриттям, яким поділились експерти.

Дізнавайтесь 5 простих поєднань продуктів, які допоможуть вам схуднути

Який найкращий напій осені

У холодну пору чудовим підбадьорливим та зігрівальним напоєм слугує всім знайоме смачнюще какао. Це не лише напій для дітей, тож порошок обов'язково варто додати на поличку до кави та чаю.
У складі цього продукту є велика кількість білків, калію, цинку, клітковини, заліза, магнію, фосфору та інших поживних речовин, повідомляє Уляна Супрун.

Магній, який є у складі какао, стане джерелом енергії та покращить стан нервової системи. Також є вітаміни групи В та поліненасичені жирні кислоти, які будуть мати підбадьорливу дію на організм без змін артеріального тиску, як це буває з чаєм чи кавою.

Какао – чудовий осінній напій / Фото Pexels

До того ж какао має здатність зменшувати запалення, приводити у норму холестерин та цукор в крові. Антиоксиданти ж містять сполуки, що здатні вловлювати й гасити вільні радикали, а також ефективно захищати шкіру від надмірного ультрафіолету і старіння.

Аби зробити напій максимально безпечним для фігури, використовуйте для приготування рослинне молоко та не зловживайте цукром. Дітям, які добре переносять лактозу, підійде і звичайне молоко, а замість шкідливого підсолоджувача можна додавати мед.

Цікаво 10 міфів про цукор, у які ми все ще віримо

Важливо подбати й про якість напою: віддавайте перевагу лише натуральним складам, без вмісту сухого молока, цукру чи інших додатків.