Вчені виявили, що плітки можуть позитивно впливати на психологічний стан і не тільки. Якщо поставити на вагу можливі репутаційні збитки і користь для здоров'я, що б ви обрали?

Цікаво знати Стрес може принести користь: дізнайтесь, як правильно діяти

Як плітки впливають на здоров'я

Здатні знизити тиск

Накопичення негативної інформації, агресії та інших емоцій часто з емоційної проблеми переростають у фізіологічну, призводять до підвищення тиску. У такій ситуації найкращими ліками стане розмова з близькою людиною про те, що викликало у вас занепокоєння. Згідно з дослідженнями, внормувати частоту серцебиття допоможе обговорення ситуацій, які у викликали емоції, навіть якщо вони і не стосуються вас напряму.

Допомагають зміцнити зв'язки з оточенням

Обговорення бентежних подій чи людей, які вам безпосередньо цікаві, може сприяти душевній рівновазі, зробити вас щасливішими та укріпити зв'язок з близькими. У швидких робочих темпах ми не завжди встигаємо розповісти про стан справ, а історії, які турбують, допоможуть підтримувати зв'язки з іншими та навіть знайти спільні теми. Тож розповідаючи таємницю, пов'язану з третьою особою, ви зміцнюєте зв'язок між собою та співрозмовником.


Плітки бувають корисними / Фото Pexels

Це чудовий спосіб боротьби зі стресом

Розмови лікують хронічний стрес. Тому не варто мучити себе думкою, що ви наговорили зайвого. Якщо у вас була потребу поділитись з кимось інформацією, яка вас турбує, у цьому немає нічого критичного. Вчені запевняють, що плітки допомагають справлятися з відчуттям тривожності. Близькі розмови продукують серотонін – гормон радості.

Плітки – це антидепресант

Профілактика психологічних захворювань не завадить, а чудовим методом захисту стануть плітки. Обговорення чужих проблем чи невдач, як би це підло не звучало, викликає стан спокою у нас, змушує видихнути та розслабитись. Це дозволяє зрозуміти, що проблеми є не лише у вас, вони трапляються і в інших.


Плітки можуть стати вашим антидепресантом / Фото Pexels

Покращується настрій

Якщо використовувати плітки з розумом, їх можна конвертувати у чудовий спосіб розслаблення та відпочинку. Оберіть людину, якій довіряєте, це допоможе зберегти вашу репутацію. Обмін цікавою інформацією та думками у колі рідних в неформальній атмосфері дозволяє відчути задоволення, що сприяє вивільненню ендорфінів.

Ви здивуєтесь Замість розвитку – нові проблеми: цей пристрій негативно впливає на психіку

Ви станете впевненішими

Плітки зміцнюють соціальні зв'язки, що дозволяє почуватись більш прийнятими та впевненими у суспільстві. "Секретна інформація" про людей, яких ви мало знаєте, може допомогти вчасно виявити та обмежити спілкування з токсичними людьми, які матимуть негативний вплив на вас.