Не бійтеся робити профілактику та лікувати зуби

Стоматологія, як й інші напрями медицини, не стоїть на місці. Інноваційні технології та доступ до найкращих міжнародних практик давно зробили її таким же звичним та комфортним ритуалом, як візит до перукаря.

Цікаво Основні причини безсоння: що допоможе позбутися від проблем зі сном

Навіть найскладнішу стоматологічну операцію, що потребує хірургічного втручання, можна провести зовсім безболісно й прогнозовано. Звісно, для цього треба застосувати сучасне обладнання, правильний протокол і якісні кісткові матеріали.

Придивіться до того, як їсте

Поспіхом споживаючи їжу в офісі, паралельно гортаючи стрічку новин у смартфоні, неможливо якісно пережовувати їжу. Ковтання великих шматків призводить до набору зайвої ваги та розладів шлунково-кишкового тракту. А це викликає різні супутні захворювання, в тому числі ротової порожнини та зубів.


Здорова посмішка / Фото Stiles Dental Care

Намагайтесь якісно спати

У пацієнтів, які скаржаться на поганий сон, у 2,5 рази частіше зустрічається бруксизм (напади скреготу зубами), ніж у пацієнтів, які сплять добре. А надмірне нічне стискання чи тертя зубами дуже швидко їх зношує.

Читайте також Магній для міцного сну: як застосовувати, щоб досягти бажаного ефекту

Слідкуйте за своїм психологічним станом

Будьте впевнені в собі та намагайтесь позбутись тривог. "Все, що впливає на мозок, впливає і на тіло". Є спостереження, що у пацієнтів з психологічними захворюваннями, такими як тривога чи невротичні стани, частіше зустрічаються проблеми з зубами, розвинений карієс.