Те, що ми робимо у нашій оселі, дуже сильно впливає і на настрій, і на загальну продуктивність. Виявляється, науково доведено, що маленькі звички можуть вплинути на рівень вашого щастя.

Цікаво 3 ознаки, що ви купуєте корисний хліб: це потрібно знати

Застеляйте ліжко

Щоденне застилання ліжка має чимало переваг, про які ви можете й не здогадуватися. Та перш за все, це одна з найпростіших звичок, що може додати вам гарного настрою від самого початку дня. Експертка з господарства та авторка бестселерів Гретхен Рубін переконана, що саме застилання ліжка – це те, з чого ви повинні почати свій день.

Приберіть у кімнатах

Так, вам вже, певно, доводилося про це чути: безлад може викликати стрес. Натомість впорядковане, прибране житло подарує вам відчуття спокою та затишку, тож не полінуйтеся та з самого ранку переконайтеся, що вам приємно перебувати у кімнатах свого дому.

Процедура досить проста: кожного ранку приділяйте кожній кімнаті по три хвилини, щоб привести її до стану "готовності".


Порядок в домі допомагає уникати стресу / Фото Pexels​

Розставте вдома сентиментальні речі

Те, що найчастіше дає людям насолоду та відчуття щастя – це спогади. Матеріальні речі дають вам нагадування про досвід, який ви отримали, тож не соромтесь розставити по полицях сентиментальні дрібнички – вони точно покращать ваш настрій та створять необхідний затишок.