Незалежно від того, чи ви вже маєте прес та мрієте його зберегти, чи ви хочете досягти цього результату, харчування відіграє у цьому процесі вирішальну роль. Які саме продукти варто вживати, розповіла зареєстрована дієтологиня Тріста Бест.

Цікаво Що станеться, якщо їсти цвітну капусту: плюси й мінуси, яких ви не знали

Куряча грудка

Саме у той час, коли ви намагаєтеся наростити чіткий прес, вам потрібно вживати особливо багато нежирного білка. І куряча грудка може стати його чудовим джерелом, адже у 100 грамах продукту міститься 23 грами білка. Грудка наповнена цим потужним макроелементом, і він допомагає відновлювати та будувати м'язи.

Нежирні джерела білка, такі як куряча грудка без шкіри, мають низьку калорійність і високий вміст білка, що сприяє відновленню та росту м’язів,
– поділилася Тріста Бест.

Грецький йогурт

У грецькому йогурті також міститься чимало білка – у 100 грамах продукту можна знайти 10 грамів цієї речовини. Окрім того, йогурт також багатий і на пробіотики, які допомагають підтримувати здоровий кишківник та допомагають травленню.

Зважайте й на те, що грецький йогурт є універсальним продуктом, який можна вживати і з фруктами, і з горіхами чи медом, і з несолодкою їжею.

Яйця

Яйця недарма вважаються одним з основних продуктів, що варто їсти під час сніданку. Вони містять чимало білка, вітамінів та мінералів, а вони допомагають почуватися ситими протягом дня та зменшують спокусу перекушувати нездоровою їжею.

Не забувайте й про те, що саме яйця є повноцінним джерелом білка та містять усі незамінні амінокислоти, що потрібні для розвитку м'язів.


Яйця дуже важливі для повноцінного харчування / Фото Pexels​

Ягоди

Якщо ви полюбляєте їсти чорницю, полуницю чи малину – чудово, адже це не тільки більш здорова альтернатива цукеркам, але й продукти, які багаті на антиоксиданти та містять мало калорій.

Це і робить ягоди неймовірним варіантом перекусу чи доповнення до повноцінного прийому їжі: вони допоможуть вдовольнити тягу до солодкого, проте не додадуть вам зайвих кілограмів.